Stanazol Winstrol

Stanazol Winstrol

Mix tego typu pomaga w uzyskaniu imponującej, pociętej sylwetki, tak pożądanej przed zawodami. Jak większość SAA opornych na proces aromatyzacji winstrol w dawce dobowej 6 mg, może obniżyć poziom zdrowego cholesterolu https://slijterijovermars.nl/trasa-do-chway-drogi-do-sterydow-w-sporcie/ HDL o około 30 %, o tyle samo w tym samym czasie podnosząc „zły cholesterol”. Możliwy nawet przy małych dawkach przerost mięśnia sercowego powoduje, że winstrol najczęściej używany jest do krótkich cykli redukcyjnych.

  • W związku z narastającym problemem dopingu, wiele krajów wraz z rozpoczęciem 2015 roku przyjęło zaostrzone prawo dotyczące sankcji wobec zawodników sięgających po niedozwolone środki.
  • W medycynie Winstrol wykorzystywany jest przede wszystkim do leczenia obrzęków naczynioworuchowych.
  • Skutki uboczne Winstrolu można kontrolować,ale z twojej strony będzie to wymagać pewnego wysiłku.
  • Wszyscy mężczyźni zażywający stanazololpowinni dorzucić do cyklu jakąś formę testosteronu.
  • Minimalna «czynna dawka» preparatu wynosi od 30 mg dziennie i jest bezpośrednio uzależniona od masy atlety.

Właściwości/zalety/działanie Stanazol (Winstrol)

Winstrol / stanozolol, produkt hiszpańskiej firmy farmaceutycznej zyskał sławę na całym świecie. Firma Desma wykupiła prawa do produkcji preparatu depot, produkuje też wersję oralną winstrolu (2 mg / tabl). Winstrol zyskał sławę nie tylko wśród kulturystów, którzy bardzo dbają o swoje mięśnie.

Zalecane dawki w zależności od masy ciała:

Stanazol, Stanabol — preparat, posiadający wyraźną aktywność anaboliczną, dorównującą 320% od testosteronu, oraz wyjątkowo niską aktywność androgenną. Stanazol — na slangu kulturystów – «wino», jest niewątpliwym liderem w pośród cyklów, skierowanych na «definicję». Najczęściej Winstrol w wariancie iniekcyjnym stosowany jest co kilka dni w dawce 25 – 100 mg. Winstrol dostępny jest w różnych formach – jako iniekcje, a także jako tabletki. W postaci iniekcji przeznaczony jest do wykonywania ich domięśniowo.

Zaleca się również uzupełnienie suplementem detoksykacyjnym wątroby podczas stosowania Winstrolu lub jakiegokolwiek sterydu C17-aa. Jeśli zastosujesz się do tych zasad podczas cyklu, to wszystkie wskaźniki powinny po cyklu wrócić do normy. Jeśli jesteś wystarczająco zdrowy do stosowania, cykl powinien być ograniczony do 6-8 tygodni i nie należy stosować żadnych innych sterydów C17-aa, przez co najmniej 6-8 tygodni po zakończeniu stosowania. Lepsza byłaby nawet dłuższa przerwa między okresami zażywania.

To idealny środek dla tych, którzy chcą przekroczyć swoje granice i zyskać przewagę w rywalizacji. Winstrol w tabletkach może również poprawić wydolność, co jest szczególnie przydatne dla sportowców uprawiających dyscypliny wymagające dużej wytrzymałości. Trądzik – Chociaż jest stosunkowo łagodny z powodu wahań i zmian hormonalnych, pojawienie się trądziku nie jest rzadkością i nadal jest bardzo możliwe. Większość osób zażywających winstrol doświadczyło trądziku pojawiającego się na mięśniach naramiennych, plecach i oczywiście na twarzy. Osoby ze skłonnością do trądziku będą doświadczać więcej wyprysków, podczas gdy osoby nie podatne na plamy napotkają tylko łagodny trądzik. Terapia PCT lub Post Cycle Therapy jest ważną częścią procesu.